Skip to content
Хайдукова Ольга

Хайдукова Ольга

Акредитована психотерапевтка гештальт-підходу у Всеукраїнській спілці психологів, які практикують гештальт-підхід, супервізорка. 

– Тема сексуальності навантажена різними смислами та міфами. Говорити з іншими людьми про цю частину свого життя буває соромно і страшно. І через це ми можемо відчувати себе розгубленими і вразливими. На сесії «Про сексуальність» разом з Ольгою ви зможете поговорити про те, що таке сексуальність і як вона пов’язана з «привабливістю». Розберетеся, чи є сексуальна і гендерна ідентичність тим самим, що й сексуальна орієнтація. Також поговорите про те, що таке сексуальна норма. Обов’язково долучайтеся 15 вересня о 16:40! 

– Переважна більшість клієнтів психотерапевта, на жаль, стикалися з ситуацією насильства. Пережите насильство може залишатися довгі роки живою раною і робити людину дуже вразливою. Іноді робота з травмою насильства може ускладнюватися деякими особливостями самого фахівця – його установками, внутрішніми суперечностями, відлунням власного досвіду насильства, міфами про насильство. На сесії «Робота з травмою насильства: правила безпеки» 17 вересня о 14:50 ви дізнаєтесь про те, що таке травма насильства і як організувати безпечний і ресурсний процес підтримки при роботі з травмою.