Skip to content

Про конференцію

Вітаємо на сайті онлайн Конференції для та про підлітків
“Віртуально про реальне”!​

Чому онлайн?

Перша конференція в Україні щодо проблем роботи з підлітками була проведена нами у 2015 році і надала можливість фахівцям отримати доступ до сучасних підходів та інструментів для роботи. Матеріали та записи з цієї конференції можна знайти на сайті AFEW-Україна за посиланням: 

http://afew.org.ua/konferentsiya-2015/.

 

В умовах світової епідемії доступ до інформації та навчання має бути безпечним. Тому цю Конференцію ми вирішили проводити онлайн. Такий формат дозволяє всім охочим взяти участь у Конференції.

З якою метою?

Ми проводимо цю Конференцію, щоб послуги для підлітків були дружніми, системними та якісними. Ми переконані, що профілактика ВІЛ / туберкульозу / гепатитів / інфекцій, що передаються статевим шляхом, має бути ефективною та доступною для кожного підлітка, відповідати міжнародним стандартам. 

Поки що в українському законодавстві немає визначення, хто такі підлітки. тому ми керуємося визначенням ВООЗ, яка визначає підлітків як людей віком від 10 до 19 років. 

Ми свідомо не виділяємо окремі групи підлітків, адже проблеми, які у них виникають, зумовлені насамперед особливостями цього віку. Підходи, які ми будемо презентувати на цій Конференції, однаково ефективні для всіх підлітків, незалежно від їх соціального статусу, рівня освіти, гендерної ідентичності та інших ознак. 

Для кого?

Для підлітків та фахівців, які працюють для підлітків та з ними.  

Виступи у програмі до 16:00 більше спрямовані на фахівців, а сесії з 16:00 – на підлітків. Проте немає жодних обмежень щодо участі у будь-якій сесії, яка вам сподобалася. 

Хто організатори?

МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) у партнерстві з МБФ «Альянс громадського здоров’я».

Крім того, разом з нами над проведенням Конференції працювали два організаційні комітети, об’єднуючи фахівців партнерської мережі та лідерів серед підлітків. Конференція проходить у рамках реалізації проєктів “Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні” та “Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини”.

Мова

Офіційна мова Конференції – українська. Але також ми забезпечимо переклад окремих сесій англійською та російською мовами. 

Як відбуватиметься
Конференція

Програма Конференції передбачає онлайн-трансляцію та демонстрацію запису сесій. У програмі буде вказано, як можна переглянути запис та долучитися до онлайн-трансляції кожної сесії. Окрім перегляду виступів, учасники матимуть можливість поспілкуватися зі спікерами та познайомитися між собою.

Що ви можете знайти
на сайті?
 

На сайті Конференції ви зможете дізнатися про програму, спікерів, розклад сесій, отримати доступ до матеріалів, обрати для себе найцікавіше та після реєстрації долучитися до цих заходів. У розділі Q&A можна отримати додаткову інформацію про Конференцію та переглянути відеоінструкцію, як користуватися цим сайтом. 

Чому потрібно
зареєструватися?

Частина заходів буде транслюватися у наших соціальних мережах, але лише зареєстровані учасники Конференції отримають доступ до всіх сесій, матеріалів Конференції, зможуть брати участь в усіх обговореннях під час онлайн-сесій та спілкуватися з іншими учасниками. 

Зареєстровані учасники Конференції матимуть можливість отримати електронний сертифікат про участь. 

Приємним бонусом стане розіграш призів з промоматеріалами Конференції.

Скільки коштує участь у Конференції?

Участь у Конференції є безкоштовною.

Де ще можна слідкувати за інформацією про Конференцію?

Основну інформацію та трансляцію деяких сесій можна також знайти у Telegram та у Facebook.

Хештег Конференції – #віртуальнопрореальне.