Skip to content

Питання і відповіді

Відеоінструкція:

Участь у Конференції абсолютно безкоштовна.

Усі зареєстровані учасники зможуть завантажити сертифікат в особистому кабінеті після завершення Конференції. Сертифікат буде автоматично згенеровано на те ім’я, яке вказано при реєстрації. 

Ви можете виправити дані в особистому кабінеті учасника, натиснувши кнопку “Редагувати”.

Частина заходів буде транслюватися у наших соціальних мережах, але лише зареєстровані учасники Конференції отримають доступ до усіх сесій, матеріалів Конференції, зможуть брати участь в усіх обговореннях під час онлайн-сесій та спілкуватися з іншими учасниками.

Якщо сесія проходить онлайн, ви можете зробити це в чаті Zoom-конференції. Іншим спікерам ви можете написати на ті контакти, якими вони поділяться під час виступу.

Трансляцію деяких сесій буде розташовано на телеграм каналі Конференції (https://t.me/virtualnoprorealne) та у Facebook: (https://www.facebook.com/events/703708923796603/). Хештег Конференції – #віртуальнопрореальне. 

Тільки зареєстровані учасники матимуть доступ до всіх сесій та матеріалів.  

Для активної участі в онлайн-сесіях вам знадобиться програма Zoom, яка є безкоштовною для учасників. Але навіть без цієї програми ви зможете подивитися всі онлайн-сесії на головній сторінці сайту, проте без можливості комунікувати зі спікерами та іншими учасниками. 

Онлайн-трансляція Конференції проходитиме з 15 по 17 вересня 2020 р. Проте після її завершення записи всіх сесій будуть розміщені на цьому сайті у розділі “Матеріали”.

Для реєстрації перейдіть за посиланням: https://conf2020.afew.org.ua/reyestracziya/

Промоматеріали будуть розігруватись серед усіх зареєстрованих учасників під час проведення Конференції. Слідкуйте за анонсами на цьому сайті та у соціальних мережах https://t.me/virtualnoprorealne, https://www.facebook.com/events/703708923796603/ 

Відео не можна завантажити, але їх всі можна переглядати на нашому сайті необмежену кількість разів.

Конкурс з відбору спікерів завершився 10 липня 2020 р.

У Конференції можуть брати участь усі бажаючі.  

Так, звичайно. Частина сесій розрахована саме на вас.

Якщо сесія проходить онлайн, ви можете поставити запитання спікеру в чаті Zoom-конференції. З іншими спікерами ви можете зв’язатися  за допомогою контактів, якими вони поділяться під час виступу.  

Поспілкуватися з іншими учасниками ви можете в чаті під вікном трансляції на головній сторінці сайту.  

На завершення першого дня у вас також буде можливість неформального спілкування під час “Нефуршету” (шукайте посилання у програмі). 

Так. Сайт Конференції адаптовано до мобільних телефонів та планшетів. Програма Zoom доступна для встановлення і на телефон. 

42.

Якщо ви не знайшли відповідь на своє питання або вас здивувала відповідь на головне питання життя, Всесвіту і взагалі, напишіть нам на електронну адресу: info@afew.org.ua.