Skip to content
Туреханов Ягдар

Туреханов Ягдар

Лікар-психіатр, нарколог, психотерапевт. Досвід роботи у ВІЛ-сервісі – 17 років. Приватна психотерапевтична практика – 21 рік. Напрями роботи: клієнт-центрована психотерапія, екзистенціальна терапія. 

Люди професій, які допомагають, добре знайомі з симптомами професійного вигорання: небажанням іти на роботу, байдужістю або ненавистю до клієнтів і колег, постійною втомою, відчуттям безвиході і т. д. Багато хто знає і пропоновані методи лікування – своєчасний вихід у відпустку, активний та цікавий відпочинок, грамотний тайм-менеджмент, чітке визначення своєї відповідальності, вміння сказати «ні» людям, які намагаються перекласти на вас свої обов’язки, тощо. Але практика показує, що всі ці методи здатні лише тимчасово полегшити симптоми вигорання. 

На сесії «Професійне вигорання – нові підходи в профілактиці та психологічній корекції» ви дізнаєтеся про сучасні погляди на причини розвитку і природу професійного вигорання, опануєте ефективні методи профілактики та психологічної корекції, спрямовані не на симптоми, а на причини розвитку вигорання. 

Долучитися до сесії можна 17 вересня о 10:10.