Skip to content
20200715_175915

Придатко Оксана

Психологиня, фахівчиня Київського міського центру громадського здоров’я. Психотерапевтка Єдиного Європейського реєстру психотерапевтів (ЕАР), має 30-річний досвід роботи із залежними в міській наркологічній лікарні. Авторка програм реабілітації для людей із залежностями та членів їхніх родин, авторка багатьох тренінгів та вебінарів для фахівців з питань профілактики вживання психоактивних речовин серед підлітків та молоді. Учасниця робочої групи з розробки Стандарту реабілітації людей із залежностями від ПАР. Має багаторічний практичний досвід психолога, психотерапевта з підлітками, які вживають психоактивні речовини. 

– Під час сесії «Вплив цифрових технологій на якість сну та здоров’я підлітків» Оксана розкаже про поширені проблеми зі сном у дітей та підлітків; негативний вплив використання смартфонів та гаджетів на проблеми зі сном у дітей та підлітків; а також про наукові дані та останні дослідження щодо впливу цифрових технологій на сон. Початок – 16 вересня о 10:30. 

– Доповідь «Марихуана та її вплив на виникнення депресії та тривожності», яка розпочнеться 17 вересня о 14:50, міститиме інформацію про наукові дані та дані власної практичної роботи Оксани про шкідливість вживання марихуани в підлітковому віці, про зв’язок між вживанням марихуани в підлітковому віці та психічними розладами.