Skip to content
26757879_1765190563539709_5663484523721170622_o

Нерубаєва Ірина

Ірина працює в МБФ «СНІД Фонд Схід-Захід» (AIDS Foundation East-West – AFEW-Україна) з інноваційними та пілотними проєктами, орієнтованими на ключові групи населення, з 2012 року. Зараз вона є менеджером проєкту «Підлітки поза увагою: поліпшення доступу до інтегрованих ВІЛ-сервісних послуг для вразливих підлітків в Україні» (фінансується Французькою міжнародною експертизою «Ініціатива 5%»), а також відповідає за компонент з прав людини проєкту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини».

Ірина має близько 15 років досвіду в сфері профілактики ВІЛ/СНІДу, який почався з волонтерства. До роботи в AFEW-Україна вона працювала у МБФ «Альянс громадського здоров’я в Україні» у проєктах зі зменшення шкоди серед уразливих до ВІЛ груп населення (СІН, ЧСЧ, СП, ув’язнених) та в Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) як консультант у рамках проєкту первинної профілактики ВІЛ для дітей та молоді «Маршрут безпеки».

Ірина має ступінь бакалавра соціальної роботи Національного університету «Києво-Могилянська академія» (НаУКМА), сертифікат із соціальної психології та конфліктології (НаУКМА) та ступінь магістра соціології Міжнародного Соломонового університету (МСУ). 

Проблема в тому, що часто підлітки майже нічого не знають про свої права і тому не розуміють, коли ці права порушують. Через це вони не звертаються по допомогу. Досвід нашої роботи доводить, що недостатньо просто спитати: «Твої права порушують?» Саме ця сесія допоможе вам дізнатись, яким чином кожен дорослий може допомогти підліткам вповні використовувати й захищати свої права. Під час сесії всі учасники отримають простий та дієвий інструмент для виявлення порушень прав підлітків та поради щодо ефективного реагування на такі порушення. 

Долучайтеся до сесії Ірини та Віти Мусатенко «Моніторинг порушення прав підлітків» 16 вересня об 11:00.