Skip to content
Матвєєв Андрій - Copy

Матвєєв Андрій

Старший соціальний працівник проєкту «Права та здоров’я уразливих груп населення: заповнюючи прогалини», координатор проєкту «Підлітки поза увагою: доступ до ВІЛ-сервісних інтегрованих послуг для підлітків в Україні». Сфера діяльності: надання сервісних послуг для підлітків, які мають досвід вживання наркотиків. Досвід роботи з підлітками: шість років у виховній колонії для неповнолітніх та три роки в Центрі денного перебування «Компас» БО «Харківський благодійний фонд “Благо”». 

– Андрій проведе Профілактичний онлайн-квест. Учасники об’єднаються в шість команд. Кожна команда при проходженні тематичних станцій буде отримувати бали. Під час квесту учасники в цікавій формі дізнаються про шкоду від вживання наркотиків, безпечнішу поведінку, методи контрацепції, толерантне ставлення до людей з ВІЛ та права людини. Андрій вкотре доведе: профілактика може бути не тільки корисною, а й цікавою. У квесті зможуть взяти участь до 60 учасників. Обов’язково приєднуйтеся 16 вересня о 19:10

– А під час сесії «Онлайн-платформи для інтерактивної роботи з підлітками» учасники дізнаються, які сьогодні існують сучасні платформи для роботи з підлітками, як створювати цікавий контент для підлітків та залучати їх до участі в різних онлайн-заходах. Сесія розпочнеться 17 вересня о 12:00.