Skip to content
Альона Кривуляк

Кривуляк Альона

Координаторка єдиної в Україні Національної дитячої «гарячої» лінії, роботу якої забезпечує Громадська організація «Ла Страда-Україна». Вже понад дев’ять років вона працює з дітьми та підлітками, які стикнулися у своєму житті з непростими ситуаціями: постраждали від насильства або жорстокого поводження, дискримінації, мають конфліктні ситуації в сім’ї, у школі з однолітками та вчителями, мають проблеми психологічного характеру (самотність, невпевненість, тривожність, схильність до селфхарму чи думки про суїцид).

Альона щодня консультує підлітків та спілкується з ними на Національній дитячій «гарячій» лінії, а також проводить різноманітні превентивні заходи (як онлайн, так і офлайн), щоб навчити підлітків справлятися з різноманітними складнощами та зробити їхнє життя радіснішим і щасливішим.

Її життєве кредо «Якщо хочеш досягти успіху, продовжуй вірити в себе та свої сили навіть тоді, коли в тебе вже ніхто не вірить». 

– Мабуть, уже мало таких людей, які б змогли жити без Інтернету. Інтернет став просто невід’ємною частиною життя багатьох людей, особливо в умовах пандемії COVID-19. За допомогою інтернет-технологій ми навчаємося, пізнаємо світ, замовляємо їжу, спілкуємося з рідними, друзями, коханими людьми. Проте, крім маси переваг, інтернет-технології та, зокрема, соціальні мережі, можуть нести в собі чимало ризиків та негараздів.

Як не потрапити в халепу при спілкуванні онлайн? Що робити, коли твоя кохана людина або людина, яка тобі подобається, починає вести інтимне листування? Які фоточки можна постити в соцмережах? Як реагувати на хейт? Як зробити своє перебування у віртуальному світі безпечним та позитивно насиченим? Про все це і навіть більше ви зможете дізнатися на сесії «Правила безпеки стосунків в онлайні. Кілька слів про кібербулінг та секстинг» 16 вересня о 18:30.

 – Долучайтеся до сесії «Безпечні стосунки» 15 вересня о 17:30, і ви:

  • дізнаєтеся про те, які ознаки та дії коханої людини у ваших стосунках можуть призвести до негативних наслідків у майбутньому;
  • дізнаєтеся, як відрізнити турботу від психологічного насильства;
  • зможете проаналізувати власні стосунки і побачити, чи є в них «перші ластівки» небезпеки та негативу;
  • зрозумієте, ким ви є у ваших стосунках з коханою людиною;
  • навчитеся робити свої стосунки безпечними для себе та свого партнера/своєї партнерки.