Skip to content
Татьяна Бондарь

Бондар Тетяна

Директорка ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка». Має досвід проведення досліджень щодо актуальних проблем дітей, підлітків та молоді. 

– 15 вересня о 12:40 під час сесії «Досвід вживання психоактивних речовин» учасники зможуть почути дані про вживання алкоголю; досвід і частоту куріння; вживання марихуани («травки», плану») та гашишу серед неповнолітніх в Україні.

Отримані дані будуть корисними для підлітків, батьків, вчителів, представників засобів масової інформації, громадських організацій, усіх тих, хто переймається проблемами підростаючого покоління та опікується його здоров’ям. 

– 16 вересня о 10:30 Тетяна Бондар і Наталія Двінських зроблять презентацію на тему «Психічне здоров’я неповнолітніх, які перебувають у місцях позбавлення волі в Україні (попередні результати дослідження)». Вони розкажуть про вивчення проблем психічного здоров’я серед неповнолітніх, які перебувають під вартою в Україні, з використанням міжнародного інструментарію, особливості проведення дослідження. Зокрема, буде презентовано інструменти Strength and Difficult Questionnaire та MAYSI-2 для скринінгу психічних і психологічних проблем підлітків, які перебувають у місцях позбавлення волі.