Skip to content
Бондар Валерія_1

Бондар Валерія

Фахівчиня, тренерка та медіаторка ГО «Ла Страда-Україна», консультантка Національної дитячої «гарячої» лінії. Має досвід консультування дітей та підлітків на Національній дитячій «гарячій» лінії.

Понад чотири роки вона займається тренерською діяльністю, проводить заходи в школах для дітей та підлітків.

Валерія також проводить заходи на такі теми, як протидія булінгу, правила безпечного користування в мережі Інтернет, запобігання та протидія насильству над дітьми, навички безконфліктної комунікації та інші. Має досвід проведення навчання з тренерської майстерності для підлітків. 

У кожної людини є право – любити іншого або не любити, погоджуватися з думкою іншого або не погоджуватись… Але ніхто не має принижувати, ображати та кривдити іншу людину. Відгукується? У вас 100% на слуху тема булінгу, і ви чимало знаєте про це, а от чи знаєте ви, як розпізнати булінг та які його наслідки, а також куди звернутись по допомогу? Валерія буде рада вас бачити і говорити про важливе на своїй сесії «Булінг у підлітковому середовищі».

Хочете знайти відповіді на ці запитання та дізнатись більше? Пізнаваймо разом цю тему та будуймо безпечне середовище. 17 вересня о 17:50 Валерія чекатиме на вас.